MyFeed Personalized Content
6-12 Ay
Makale
Favorilere ekle

Bebeğin Birinci Yaş Günü

Ufaklığın doğmasının üzerinden neredeyse bir yıl geçti bile ve artık kutlama zamanı! Ona ne hediye verebilirim? Bunu bir aile etkinliğine çevirmeli miyim?

1dk oku Ara 3, 2019

Aile içinde veya daha geniş bir katılımla sevdiklerinizle birlikte olarak kutlayacağınız bebeğinizin ilk doğum günü unutulmazdır. Renkli, eğlenceli bir sofra hazırlayabilir, balonlar ve kağıt süslerle süsleyebilirsiniz. Düdükler de çocukların favorilerindendir. Ayrıca bir tema da belirleyebilirsiniz: periler, hayvanlar ya da palyaçolar olabilir. Müziği de unutmayın!

Pastanın da özel olması gerek! Lezzetli ve güzel bir pasta yapın. Eğer kendiniz yapıyorsanız, üzerine hayvan figürleri gibi eğlenceli şekiller koyabilirsiniz.

Mumları ya da aslında mumu unutmayın! Bebeğiniz nasıl mum üfleyeceğini bilmediği için, eğlenceli müzikli mumlar ya da sönmeyen sihirli mumlar seçebilirsiniz!

Hediyeler de partinin bir parçasıdır ama bebeğiniz birçok yeni şey arasında biraz kaybolmuş hissedeceği için çok fazla şey almak da gereksizdir. Bebekler zaten hediyelerin ambalajıyla daha çok ilgileniyor!